10.11.2022
Zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

Zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych celem uczczenia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Szczegółowe informacje tutaj.

Jakość powietrza
22.11.2022

Andrzejki w IIa

Dnia 22 listopada 2022 roku w naszej klasie odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci przebrały się za swoje ulubione postacie z bajek, świetnie bawiąc się przy dźwiękach ulubionych utworów muzycznych.

Nie zabrakło również wróżb przygotowanych przez koleżanki - wróżki z klasy VIa. Były one miłym przerywnikiem w zabawie i sprawiły uczniom dużo frajdy.

Oprócz wróżb dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach tanecznych, w których pokazały swoje wybitne umiejętności m.in. piękny śpiew i taniec. W trakcie imprezy został także wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria przyszłości”, dzięki któremu uczniowie mogli wykazać się kreatywnością oraz współpracą w grupie.

ZABAWA ANDRZEJKOWA przebiegała w miłej atmosferze, a całość spotkania umilił poczęstunek zorganizowany przez Rodziców.

Dzieci, kultywując tradycje związane z Andrzejkami losowały wróżby przepowiadające przyszłość, które były traktowane z przymrużeniem oka.

Opracowanie:
Danuta Kapica