Zimowisko z Jedynką 2024

​​W SP1 podczas ferii od 12 lutego do 23 lutego 2024 roku będą odbywać się zajęcia dla chętnych uczniów naszej szkoły w ramach "Zimowska z Jedynką".
Wszystkie dokumenty można znaleźć tutaj.

Bezpieczne ferie zimowe 2024

Przydatne informacje dla każdego chcącego bezpieczei spędzić ferie zimowe można znaleźć tutaj.

Jakość powietrza

Szkolny konkurs pt. Umiem pięknie mówić

​W dniu 16 maja 2023 roku w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie. Dzieci biorące udział w ciągu roku szkolnego w zajęciach logopedycznych prezentowały swoje umiejętności podczas Szkolnego konkursu pt. "Umiem pięknie mówić".

Tym razem przedmiotem prezentacji były fragmenty bajki o trzech świnkach. Uczniowie mieli za zadanie wykazać się nie tylko znajomością tekstu i poprawną wymową, ale także interpretacją i umiejętnościami scenicznymi. Jury w składzie:
  • Pani Dominika Sięka – Guzda,
  • Pani Joanna Kos
doceniły włożony wysiłek i przyznały następujące nagrody i wyróżnienia:

Jakub Kaleta kl. Ib
Nadia Starzak kl. IIa

Lena Szafraniec kl. Ib
Damian Wawrzon kl. IIIb

Benedykt Bierowiec kl. Ia
Kacper Maj kl. IIb

Maciej Mirzejewski „0”
Grzegorz Pach „0”
Colin Domalik 1a
Wiktoria Sroka 1a
Gabriela Caputa 1b
Piotr Jurkowski 2a
Julia Pałka 2a
Mikołaj Majewski 2b
Daniel Kwiatkowski 3b
Milena Bodziany 3b
Natalia Leja 4a

Wszystkim uczestnikom konkursu składamy gratulacje i zachęcamy do wytrwałej pracy.

Opracowanie:
Barbara Jagiełowicz